RFID Teknolojisi Nedir?

RFID Çözümlerimiz
OGS RFID Otopark Sistemleri
RFID Entegre Güvenlik Sistemleri
Lojistik Çözümleri
Filo Takibi
Teçhizat ve Personel Takibi
Üretim Süreçleri Takibi
Canlı Hayvan Takibi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGS RFID Otopark Bariyer Kontrol Sistemi

 

Siteler, firma ve kurum otoparkları için geliştirilmiş olan yüksek güvenlikli bariyer kontrol sistemidir. Araçlara takılan elektronik etiketler ile araçların otoparka hızlı ve güvenli giriş çıkış yapmalarını sağlar.

OGS RFID Otopark Bariyer Kontrol Sistemi ile hangi aracın hangi bariyerden geçebileceği belirlenebilir. Araçların bariyerden hangi saatler arası geçiş yapabilecekleri ayarlanabilir. Bariyere yaklaşan araç yetkilendirilmiş ise bariyer araç durdurulmadan açılır. Konforlu ve güvenli geçiş sağlanır.

Güvenliğin en üst seviyede tutulması gereken uygulamalar için Plaka Tanıma Sistemi ile araç plakasının tespiti de yapılır. Böylece hem araç üzerindeki RFID tag hem de araç plakası kontrol edilerek RFID tagın kötü niyetli kişilerin eline geçebilmesi ihtimaline karşı çifte güvenlik kontrolü yapılmış olur.

 Aracı kullanan kişiye de  RFID tag  verilmesi durumunda doğru kişinin doğru araçla gelip gelmediği Personel RFID Tag, Araç RFID Tag ve araç plakası aynı anda kontrol edilerek belirlenir.

Tüm giriş çıkışlarda entegre CCTV sistemi ile aracın resmi çekilir. Güvenlik görevlisine aracın önceden çekilmiş olan resmi ile yan yana gösterilir. Tüm giriş çıkışlar aracın resmi ile birlikte kayıt altına alınır. İstenir ise entegre CCTV sistemi ile 24 saat video kaydı yapılır.

Zengin raporlama özellikleri ile hangi şahsın, hangi araç ile hangi kapıdan ne zaman giriş çıkış yaptığı geriye dönük olarak görüntülenebilir.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

     

Kartlı PDKS Sistemleri - Parmak İzli PDKS Sistemleri - Access Sistemleri - Yemekhane Geçiş Sistemleri

WC Geçiş Sistemleri - CCTV Kamera Sistemleri - Bekçi tur Sistemleri - Personel & Geçiş Kartları

Metal Arama Detektörü - Kart Basma Saatleri - Turnike Sistemleri - Plaka Tanıma Sistemi - RFID Teknolojileri

| Ana Sayfa | Servis istiyorum | Sipariş formu İnsan kaynakları | Program indir | Iletisim |
Copyright© 2007 Ceos Teknoloji

..: No right click from Moralesd :..